|
Részletek:
- A privát Guama és Cienfuegos kirándulás a varaderoi hotelből indul.
- Kuba egyik legszebb tartományán, Matanzas-on keresztül vezet utunk a mocsaras Guama-ba, a dús növényzetű "Cipő-félszigetre" /Cienaga de Zapata/.
- Guama-ban érdekes látnivalók fogadnak bennünket.
- A Guama Fiesta Campesina farm, ahol különleges, kizárólag Kubában őshonos állat - és növényfajok természetes élőhelyét ismerhetjük meg.
- A Guama Krokodil farmon megmutatják nekünk hogyan fejlődnek ezek a barátságosnak aligha nevezhető állatok, a tojástól egészen az 5 méteres hosszúságig.
- A Guama indián faluba motorcsónakkal kell átkelnünk egy mocsaras tavon. Az izgalmas kaland és a látvány önmagáért beszél!
- A motorcsónak túra után látogatást teszünk a Disznó - öbölben és megmártózhatunk a Karib - tengerben is.
- Majd ebédelünk egy hűvös, pálmatetős étteremben a lagúna partján.
- Ezt követően Cienfuegosba utazunk, ahol rövid városnézést tartunk.
- Megtekintjük a cukorbárók palotáit, a csodás tengerarti sétányt, a főteret és ellátogatunk a Tomas Terry Színházba.
- A privát Guama és Cienfuegos kirándulás után, késő délután érkezünk vissza a varaderoi hotelbe.
|